Limusiiniga merele pakett

  • 2 tundi purjetamist
  • Transfeer limusiiniga Pirita Jahisadamasse ja tagasi
  • Sünnipäevad, peod ja pulmad
  • Pardal tasuta tee ja kohvi
  • Jahi peal WC, köök, muusika
  • Jahid on turvalised ja päästevestid kõigile olemas
  • 8 inimest kõigest 300€

Limusiin koos juhiga võtab Teid soovitud kohast peale ja toob jahi peale (u 30 min). Sealt jätkub 2h sõit jahiga Tallinna lahel, pärast tuleb limusiin Teile uuesti järgi ja viib soovitud sihtkohta (u 30 min). Saame alati kasutada ka mitut limusiini, suuremate seltskondade jaoks. Limusiiniga merele pakett sobib ideaalselt meeldejääva sündmuse tähistamiseks – sünnipäevad, tüdrukute -ja poissmeeste õhtu, pulmad, kolleegidega väljasõidud, firmaüritused.

 

Tüdrukute õhtu

Tänapäeval on saanud lausa traditsiooniks, et tüdrukute õhtu käib koos limusiiniga. Saate glamuurselt oma kalli pruudi “ära saata”. See päev peab olema meeldejääv ja limusiin just seda teeb! Meie autopargist leiate ka roosa limusiini. Telli limusiin rendilimu käest ja pruut ei pea pettuma!

Pulmad

Pulmad on elu kõige erilisem sündmus kindlasti. Meie limusiini juhtidel on pikaaegsed kogemused, kui soovite limusiini rentida enda pulmapäevaks. Te ei pea millegipärast muretsema. Auto on kaunistatud, õigel ajal kohal ja vajadusel saate tellida ka mitu limusiini, et pulmakülalised saaksid koos Teiega sellel päeval ennast eriliselt tunda. Küsige pakkumist!

Sünnipäev

See aasta muuda oma üritus eriliseks! Kõik sõbrad mahuvad peale. Vajadusel saab rentida ka mitu limusiini. Kaunistamine vajadusel meie poolt. Tahad sünnipäeva last üllata? Kingi talle limusiini sõit!

Poissmeeste õhtu

Korralda raju pidu, et viimane õhtu meelde jääks! Sinu sõbrale peab viimane õhtu meelde jääma! Limusiini saate tellida meie kaudu erinevaid jooke, et kõik oleks valmis juba. Võta meiega ühendust.

Eriüritused

Transfeer, VIP-üritused, üllatuspeod. Mõtle ainult välja ja teostame selle. Limusiin muudab iga sündmuse glamuurseks ja eriliseks.